1) W tym tygodniu zapraszamy na rekolekcje wielkopostne.
Poprowadzi je o. Nikodem Brzózy, dominikanin z Poznania.  O. Nikodem należał do bliskich współpracowników o. Jana Góry, jest duszpasterzem, spowiednikiem, teologiem i filozofem, interesującym się myślą Karola Wojtyły.
W piątek i sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.15 w kaplicy św. Zdzisławy. Po Mszy św. ok godz. 20.00 będzie konferencja w „kaplicy na piętrze” (chórze zimowym). Okazja do spowiedzi św. od godz. 18.45.
Zakończenie rekolekcji w przyszłą niedzielę.

2) W poniedziałek 5 marca rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.30 (zbiórka przy furcie klasztornej). Zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o kontakt z proboszczem.

3) W następną niedzielę po Mszy św. zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne przed tegorocznymi Karolkami (tj. przed naszym świętem parafialnym).