1) Po Mszy św. serdecznie zapraszamy do Refektarza barokowego na koncert chórów “Czantoria” z Ustronia oraz chór “Jutrzenka” z Łotwy.

2) Dzisiaj można kupić książki dominikańskiego Wydawnictwa “W drodze”.

3) W najbliższym tygodniu, w dniach 8-10 grudnia, odbędą się w naszym kościele rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je o. Zygmunt Kwiatkowski, jezuita z Łodzi, który ponad 30 lat pracował w Syrii.

Na rekolekcje zapraszamy w piątek i sobotę na 19.30 (Msza św + konferencja w kaplicy św. Zdzisławy), a w niedzielę jak zwykle na 12.
Spowiedź św. będzie w piątek i sobotę od 19.00, a niedzielę od 11.30.

W niedzielę po Mszy św. zapraszamy na spotkanie z o. Zygmuntem na temat sytuacji Kościoła w Syrii. Przy okazji spotkania będzie można kupić książki o Zygmunta: “Za daleki Bliski Wschód”, “Modlić się życiem” i “Cudowna normalność wiary”.

4)  Dzieci i rodziców zapraszamy na tradycyjne Mikołajki, które odbędą się 10 grudnia o godz. 15.00 w Refektarzu barokowym. Osoby, które chciałyby  wziąć udział w Mikołajkach prosimy o kontakt na mail [email protected]

5) W następną niedzielę będzie można nabyć w zakrystii opłatki wigilijne.