1) Dzisiaj, o godz. 15.00 zapraszamy na modlitwę za zmarłych. Nabożeństwo odbędzie się na cmentarzu na Olszanach (przy grobach polskich lotników).
Wejście od strony ulicy Jana Želivského (naprzeciw kościoła prawosławnego), zaraz za bramą w lewo, po przejściu ok. 100 m kwatera grobów żołnierzy, wśród nich groby polskich lotników.

2) W piątek 10 listopada zapraszamy na kolejny Wieczór Biblijny, tym razem pod tytułem „Biblia po polsku”. Porównamy polskie wydania Pisma świętego, zwracając uwagę na różnorodność przekładów i komentarzy. Zbieramy się przed furtą punktualnie o 19.00 w piątek.

3) Katecheza dla kl. V – VII będzie 12.11. po Mszy św. a dla “zerówki” i kl. I 26.11. o 11.00 (zbiórka przy furcie).