1) Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Uroczystość św. Jana Pawła II (odpust parafialny). Mszę św. tego dnia odprawi o. Eliasz Paseka OFM, z klasztoru MB Śnieżnej, moderator parafii św. Agnieszki Czeskiej na Spořilowie.
Po Mszy św. serdecznie zapraszamy na kawę parafialną.

Przy okazji naszego święta parafialnego chcemy zaproponować peregrynację relikwii św. Jana Pawła II po domach parafian. Relikwie będzie można zabrać do domu na tydzień po niedzielnej Mszy św.

Kilka słów o znaczeniu peregrynacji można znaleźć na naszych stronach internetowych naszej parafii oraz tablicy przy wejściu do kościoła.

2) W piątek zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu Wieczorów biblijnych. Tym razem będziemy się zastanawiać, jak czytać Biblię. Celem spotkania jest zdobycie praktycznych umiejętności ułatwiających lekturę Pisma świętego. Zapraszamy zwłaszcza studentów. Zbiórka przed furtą klasztorną o 19.

3) Od jutra będziemy zbierać kartki z imionami zmarłych (wypominki), za których odprawimy Mszę św. w dniu 2 listopada (17.00) oraz w pierwsze niedziele miesiąca z w ciągu całego roku. Kartki będą wyłożone na stoliku
w nawie głównej kościoła.