1) W najbliższą sobotę, 14 października, zapraszamy na kolejny „spacer parafialny”, a więc na wycieczkę, w czasie której zwiedzimy kolejną część Pragi. Temat wycieczki: „Od św. Piotra do św. Agnieszki”. Spotkamy się o 11.00 na przystanku Bila Labut. Czas trwania ok 2 godz. Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do wieczora 10 października (tym razem spacer odbędzie się w sobotę).

2) W dniu 22 października w naszej parafii będziemy obchodzić Uroczystość św. Jana Pawła II (odpust parafialny). Mszę św. tego dnia odprawi o. ELiasz Paseka OFM, z klasztoru MB Śnieżnej, moderator parafii św. Agnieszki Czeskiej na Spořilowie. Po Mszy św. zapraszamy na kawę parafialną.
Przy okazji naszego święta parafialnego chcemy zaproponować peregrynację relikwii św. Jana Pawła II po domach parafian. Szczegóły podamy za tydzień.

3) W piątek 20 października o godz. 19.00 rozpocznie się cykl Wieczorów Biblijnych. Serdecznie zapraszamy.