1) Dzisiaj po Mszy św. można złożyć swój podpis w ramach obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”. Celem nowej ustawy jest usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby.

2) W piątek 6 października, z okazji pierwszego piątku w miesiącu, zapraszamy na Mszę św. Będzie ona odprawione o godz. 19.30 w kaplicy św. Zdzisławy. Spowiedź św. od godz. 19.00.
Oto kilka słów wprowadzenia:

3) W dniu 14 października zapraszamy na kolejny „spacer parafialny”, a więc na wycieczkę, w czasie której zwiedzimy kolejną część Pragi. Temat wycieczki: „Od św. Piotra do św. Agnieszki”, spotkamy się o 11.00 na przystanku Bila Labut. Czas trwania ok 2 godz. Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do wieczora 10 października (tym razem spacer odbędzie się w sobotę).

4) Krótko o tym co jeszcze w październiku:
– 20.10. – początek piątkowych spotkań formacyjnych,
– 22.10 – Uroczystość św. Jana Pawła II
(+ peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II).
– 22.20 – pierwsza katecheza „zerówki” i kl. I.

5) Październik to miesiąc, w którym staramy się szczególnie pamiętać o różańcu. Módlmy się za siebie i w intencji tego, co dla nas ważne.