• W dniu 17 września po Mszy św. zapraszamy na piknik parafialny.
    Ma on być okazją do spotkania się po wakacjach i poznania się z nowymi parafiami (których wspólnie zaprosimy).
    Dzisiaj po Mszy św. zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne.
    Tradycyjnie prosimy, w miarę możliwości, o przyniesienie sałatek i ciast (prosimy też o informację o tym, mailowo lub po Mszach jutro i za tydzień).
  • W dniu 17 września zostanie odprawiona Msza św. w intencji Polskiej Szkoły w Pradze.
  • Po Mszy św., w zakrystii można zapisać się na
    – przygotowanie do Pierwszej Komunii św. (dzieci, które w tym roku kończą 8 lat; spotkanie organizacyjne rodziców – 24 września po Mszy św.),
    – przygotowanie do bierzmowania (młodzież, która w tym roku skończy 16 lat i oczywiście starsi),
    – kurs przedmałżeński,
    – katechezę dla dzieci z „zerówki” i I kl. (raz w miesiącu w niedzielę).
  • Przypominamy o ankiecie o pierwszych piątkach miesiąca.
    Prosimy o podpowiedzi odnośnie czasu i miejsca spowiedzi i Komunii św.

1) spowiedź w piątki od 18.00 + obecność na Mszy św. w języku czeskim o 18.30.
2) Msza św w języku polskim o 17.00 lub 19.30 (zależnie od godziny koncertu; spowiedź przed Mszą),
3) Msza św. po polsku w innym kościele o 18.00 (najprawdopodobniej przy ul. Bartolomiejskiej), przed Mszą spowiedź.
Bardzo prosimy o odpowiedzi. Może ona polegać na podaniu numeru –
1,2 lub 3.