W dniu 17 września zapraszamy na piknik parafialny. Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i zastanowienie się kogo jeszcze można tam zaprosić. Za tydzień przekażemy kilka informacji organizacyjnych.

Od października chcemy umożliwić regularne uczczenie pierwszych piątków miesiąca (spowiedź + komunia św.). Zapewne warto to praktykować z powodu obietnic Pana Jezusa, ale samo przyjęcie sakramentów na pewno będzie wprowadzać nową jakość do naszego życia.
Ze względu na brak własnego kościoła chciałbym spytać się o formułę, która Wam by najbardziej odpowiadała:
1) spowiedź w piątki od 18.00 + obecność na Mszy św. w języku czeskim o 18.30.
2) Msza św w języku polskim o 17.00 lub 19.30 (zależnie od godziny koncertu; spowiedź przed Mszą),
3) Msza św. po polsku w innym kościele o 18.00 (najprawdopodobniej przy ul Bartolomiejskiej), przed Mszą spowiedź.

Bardzo prosimy o odpowiedzi. Może ona polegać na podaniu numeru – 1,2 lub 3.