Za dwa tygodnie (18.6.) zapraszamy na ostatni przed wakacjami “spacer parafialny”. Tym razem Pan Włodzimierz Krajewski oprowadzi nas po Karlinie, zobaczymy m.in. kościół św. Cyryla i Metodego oraz dawną synagogę
(dziś kościół husycki).

W sobotę 10 czerwca w godz. 13.00 -21.00 w ogrodach polskiej Ambasady odbędzie się “Dzień Polski/piknik w ogrodach”. W jego programie będzie prezentacja regionów Polski, koncerty i program dla dzieci.
Organizatorzy nas zapraszają.

W piątek 9 czerwca odbędzie się “Noc kościołów”. Będzie to okazja do zwiedzenia wielu praskich kościołów, w tym naszego. W kościele św. Idziego
o godz. 20.00 odbędzie się koncert, a o 21.00 będzie wykład na temat wnętrza naszego kościoła.

Jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc i współtworzenie Karolków.
Dziękujemy też za piękne przygotowanie wczorajszej uroczystości Pierwszej Komunii św.
To wyraz budowania, ukochania i odpowiedzialności za Kościół.