1) Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania liturgii Triduum Paschalnego, w więc liturgii Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wigilii Paschalnej.

Nasza parafia będzie ją celebrować z parafią czeską.
Program Triduum w naszym kościele:
– Msza Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o godz. 18.30,
– Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek o godz. 18.30
(przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły – w ciągu dnia można spożyć tylko 3 posiłki, z czego tylko jeden – do syta).

Świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczniemy w nocy z soboty na niedzielę uroczystą Wigilią Paschalną o godzinie 21.00 (tylko w czasie tej liturgii będą czytania po polsku).

2) Okazja do spowiedzi również we wtorek w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 19.15-20.15.

3) Święcenie pokarmów w sobotę (15 kwietnia) o godz. 12.00.

4) Przypominamy dzieciom i rodzicom o konkursie plastycznym  “Jestem, pamiętam, czuwam”.

5) W dniu 22 kwietnia (sobota w Oktawie Wielkanocnej) odbędzie się w Pradze „Marsz dla życia”. Początek o godz. 10.00 w katedrze, gdzie będzie odprawiona Msza św., potem program na Klárovie (przy stacji Malostranská), a później przejście na Plac Wacława. Jesteśmy tam zaproszeni przez organizatorów.