1) Na tej Mszy św. kończymy parafialne rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy o. Maciejowi za przyjazd do Pragi, za służbę słowa i miłą obecność.

2) Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie plastycznym, który organizujemy z okazji święta naszej Parafii. W tym roku będzie miał on nazwę “Jestem, pamiętam, czuwam”. Wręczenie nagród odbędzie się w 28 maja w czasie Mszy św. Podpisane prace prosimy składać w zakrystii i Polskiej Szkole do dnia 15 maja. Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych: I – do 6 lat; II – 7-10 lat; III – 11-15 lat.
Podpowiadamy znaczenie nazwy konkursu:
– Jestem – to znaczy dziękuję za dar życia i pięknego świata,
– Pamiętam – dziękuję za rodziców, kulturę i wszystko w czym wyrastam,
– Czuwam – mam pomysł na dobre życie.
Praca może też wyraża wiarę w opiekę Matki Bożej, bo nazwa jestem przecież cytatem z Apelu Jasnogórskiego.
Rodzicom proponujemy przypomnienie sobie rozważania św. Jana Pawła II z roku 1983, czytając tekst lub słuchając Papieża.

3) Prosimy o przynoszenie fantów na loterię, która odbędzie się w czasie Karolków.