1) W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej. Zostanie ono odprawione w kaplicy na pierwszym piętrze (chór zimowy). Wejście przez furtę lub obok zakrystii.

2) W piątki Wielkiego Postu, bezpośrednio po zakończeniu Drogi Krzyżowej, zapraszamy na spotkania o duchowości chrześcijańskiej. Spotkania odbywają się w naszej bibliotece.

3) Za tydzień, w czasie Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. św.

4) Za dwa tygodnie, 19 marca po Mszy św., zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed parafialnym świętem – Karolkami (odbędą się 28 maja).

5) W czeskiej parafii, która gromadzi się w kościele św. Idziego w konferencje rekolekcyjne są głoszone we wtorek po Mszy. Zapraszamy i prosimy o zapoznanie się z ich programem.