1)) Zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękujemy za wszystkie zaproszenia i piękne przyjęcia w swoich domach.

2) W dniu 11 lutego (sobota) obchodzone jest wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i jednocześnie Światowy Dzień Chorego, z tej okazji za tydzień po niedzielnej Mszy św. chorym i osobom starszym będzie udzielony sakrament chorych.

3) Za tydzień, 12 lutego, zapraszamy na kolejny spacer parafialny. Tym razem będzie on pod nazwą „Praga XIX-wieczna z lotu ptaka, czyli wizyta w Muzeum Miasta Pragi”. Spotkamy przed wejściem do Muzeum, ok pół godz. po Mszy św. Po muzeum oprowadzi nas p. Włodzimierz Krajewski.

4) Jak już informowaliśmy w czasie Mszy św. kard. Stanisław Dziwisz przekazał naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Zostaną one wprowadzone do naszej świątyni w nasze parafialne święto – Karolki, w dniu 28 maja. Do tego czasu chcemy przygotować nowy relikwiarz. Zbiórka za zakup relikwiarza odbędzie się za dwa tygodnie (19 lutego) po niedzielnej Mszy św.