1) Po Mszy św. serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu “Polski Czarny Krzyż” z Radomia. Usłyszymy dobrze znane kolędy, a także kolędy staropolskie oraz poezję związaną z Bożym Narodzeniem. Będzie to też okazja do wspólnego śpiewania na koniec okresu bożonarodzeniowego.

Po koncercie mała niespodzianka – członkowie zespołu będą sprzedawać propolis i maści z propolisu.

2) Przed nami ostatni tydzień kolędy, można umówić się po Mszy lub pisząc mail. Bardzo dziękujemy za wcześniejsze zaproszenia.

3) Stale przyjmujemy zgłoszenia się na pielgrzymkę do Polski (Oświęcim, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Częstochowa). Ze względu na małą liczbę chętnych najprawdopodobniej odbędziemy ją 9-osowym busem w dniach 27-30 kwietnia. Zainteresowanych wyjazdem zapraszam na krótkie spotkanie po dzisiejszym koncercie.

4) Za dwa tygodnie, 12 lutego, zapraszamy na kolejny spacer parafialny. Tym razem będzie on pod nazwą “Praga XIX-wieczna z lotu ptaka, czyli wizyta w Muzeum Miasta Pragi”. Spotkamy przed wejściem do Muzeum, ok. pół godz. po Mszy św. Jak zawsze oprowadzi nas p. Włodzimierz Krajewski.