1) W dniu 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego (zwaną świętem Trzech Króli) zapraszamy na Mszę się o godz. 17.00 (w języku polskim).

2) Tego dnia, 6 stycznia, o godz. 18.00 zapraszamy również na przedstawienie “Rozbitkowie” Sławomira Mrożka w wykonaniu aktorów z Klubu Polskiego.
Odbędzie się ono w refektarzu barokowym naszego klasztoru.

3) W sobotę 7 stycznia zapraszamy na „Parafialny opłatek” i „Wieczerzę przy świecach”. Bardzo prosimy o zgłaszanie swojej obecności po Mszy św. lub wysyłając mail do proboszcza do dnia 3 stycznia. Na te spotkania zwykle przynosimy coś do jedzenia (sałatki, ciasta, bigos).

4) W dniu jutrzejszym, 1 stycznia, rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolędę. Na wizyty duszpasterzy można umówić się już po Mszy św. lub pisząc mail do proboszcza.

5) Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z Polskiej Szkoły odbędzie się 22 stycznia po Mszy św.

6) Prosimy o zapoznanie się z orędziem Papieża Franciszka na 50. Światowy Dzień Pokoju 2017 r.

W Nowym Roku Życzymy Bożej opieki, ludzkiej życzliwości, zdrowia i pokoju w sercu.

Pozdrawiamy serdecznie
fr. Hieronim i fr. Błażej