1) Niedzielną Mszą św. się kończymy parafialne rekolekcje adwentowe.
Spowiedź w niedzielę – od godz. 11.30, również w czasie Mszy (będzie więcej spowiedników).

2) Msze św. w czasie Świąt Bożego Narodzenia:
– Pasterka zostanie odprawiona tradycyjnie o północy 24 grudnia. Będzie to wspólna Msza św. parafii czeskiej i polskiej (po polsku jedno czytanie, Ewangelia i część modlitwy wiernych). Prosimy o zgłoszenie się osób, które chciałyby przeczytać teksty na liturgii.
– W dniu 25 i 26 grudnia (Uroczystość Narodzenia Pańskiego i święto św. Szczepana) będą odprawione Msze św. o godz. 12.00.

3) W dniu 1 stycznia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, tzw. kolędę. Na wizyty duszpasterzy można umówić się już jutro po Mszy św. lub pisząc mail do proboszcza.

4) W dniu 7 stycznia chcielibyśmy zaprosić na „Parafialny opłatek” i „Wieczerzę przy świecach”. Bardzo prosimy o zgłaszanie swojej obecności po Mszy św. lub wysyłając mail do proboszcza do dnia 3 stycznia. Na te spotkania zwykle przynosimy coś do jedzenia (sałatki, ciasta, bigos).

5) W dniu 6 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na przedstawienie “Rozbitkowie” Sławomira Mrożka w wykonaniu aktorów z Klubu Polskiego.

6) W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.