1) Dzisiaj obchodzimy święto Patrona naszej parafii, św. Jana Pawła II. Głównym celebransem Mszy św. będzie ks. dr Mariusz Kuźniar, dyrektor sekcji katechetycznej Komisji Episkopatu Czech.

2) Po Mszy św. serdecznie zapraszamy na koncert dziecięcego zespołu kameralnego z Hamburga. Koncert odbędzie się w Refektarzu barokowym.
W programie koncertu będą utwory W.A. Mozarta, J.S.Bacha, F. Chopina i G.Händela. Czas koncertu ok 30-40 min,. Informacje o zespole chórze można znaleźć na stronach zespołu
Szczegółowy program koncertu zamieszczony jest na stronach facebookowych naszej parafii.

3) Jutro odbędzie się też pierwsze spotkanie Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi ruchu Światło-Życie (znanego jako Oaza). Na spotkanie po Mszy św. zapraszamy małżeństwa z naszej parafii. Przez pierwszy etap przeprowadzi Państwa para małżeńska, która będzie do nas przyjeżdżać z Polski.
Na temat założeń i celów Domowego Kościoła można przeczytać stronach ruchu oazowego.

4) Kolejne piątkowe spotkanie (w ramach Wieczorów Dominikańskich) poświęcimy św. Katarzynie ze Sieny i jej doświadczeniu więzi z Jezusem. Przeczytamy jedno z jej rozważań i zastanowimy się nad tym, czego nas uczą mistycy. Zbiórka jak zawsze o 19 przed furtą.

5) Za tydzień 23.10. taca będzie przeznaczona misje, natomiast po Mszy św. odbędzie się zbiórka na pokrycie kosztów druku materiałów o litanii pompejańskiej.