1) W piątki o 19.00 zapraszamy na Wieczory u dominikanów, spotkania dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę. Na początek proponujemy serię wieczorów o dominikańskich świętych. Zaczniemy w najbliższy piątek spotkaniem ze św. Dominikiem. Zbiórka o 19.00 przed furtą.

2) Za tydzień, w niedzielę 9 października serdecznie, zapraszamy na “spacer parafialny”, tym razem pod nazwą “Wyszehrad, czyli praski Père Lachaise”. W programie zwiedzanie całego kompleksu zabytkowego na Wyszehradzie, z wejściem do kościoła św. Piotra i Pawła (opłata za wstęp 50 kc) i zwiedzeniem cmentarza. Nasz spacer rozpocznie się ok. pół godziny po Mszy św.

3) Małżonków zapraszamy do Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi ruchu Światło-Życie (znanego jako Oaza). To sprawdzony sposób na odkrywanie na nowo piękna i bogactwa więzi małżeńskiej. Przez pierwszy etap przeprowadzi Państwa para małżeńska, która będzie do nas przyjeżdżać z Polski. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 października po mszy świętej.
Na temat założeń i celów Domowego Kościoła można przeczytać ruchu oazowego.