1) Program naszego święta parafialnego – Karolki – święto Patrona Parafii, św. Jana Pawła II

11.30 – “O Karolku, który zadziwił świat” (montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci z naszej parafii),

12.00 – Msza św. celebrowana przez o. kard. Dominika Dukę, abpa Pragi i prymasa Czech,

po Mszy św. – biesiada i spotkanie przyjaciół (z programem dla dzieci i loterią dla dzieci i dorosłych)

W czasie naszego spotkania będzie grał zespół Claribel z Lublina.

2) W czwartek 26.5. przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Tego dnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.

Msza św. z procesją eucharystyczną będzie odprawiona katedrze św. Wita, Wacława i Wojciecha również o godz. 17.00.

3) W następną niedzielę (29 maja) grupa dzieci z naszej parafii przyjmie Pierwszą Komunię św.