w czasie niedzielnej Mszy św. i po niej zapraszamy na świętowanie jubileuszu 25-lecia  kapłaństwa o. Hieronima.
W czasie liturgii śpiewać będą chóry: Chór Gaudette z Wiednia oraz Lira i Stonawa z Zaolzia.
Po Mszy św zapraszam na “kawę parafialną”, na której menu będzie stosowne do świątecznej okazji. W czasie naszego świętowania będzie grała praska kapela Švejk Music. Chóry zapewne wesprą nas w śpiewie popularnych piosenek. Przygotowano śpiewniczek.

Już za tydzień odbędą się “Karolki”, święto naszej parafii z okazji urodzin naszego Patrona, św. Jana Pawła II.
W poniedziałek o 19.30 będzie spotkanie organizacyjne. Zbiórka na furcie klasztornej.

Potrzebna pomoc w
– przywiezieniu napojów,
– obsłudze stołów (np. podgrzewanie bigosu).
– pieczeniu ciast i przygotowaniu sałatek – prosimy zgłosić się do p. Adama Wielgosza [email protected],

Prosimy o przeniesienie fantów na loterię (w niedzielę lub poniedziałek).

Program “Karolków” – 22 maja:
11.30 – “O Karolku, który zadziwił świat” (montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci z naszej parafii),
12.00 – Msza św. celebrowana przez o. kard. Dominika Dukę, abpa Pragi i prymasa Czech,
po Mszy św. – biesiada i spotkanie przyjaciół (z programem dla dzieci i loterią dla dzieci i dorosłych;
W czasie naszego spotkania będzie grał zespół Claribel z Lublina.