Zapraszamy na świętowanie jubileuszu 25-lecia kapłaństwa o. Hieronima. Odbędzie się ono za tydzień, 15 maja.
W czasie Mszy św. będą śpiewać trzy chóry, które przy okazji swoich wycieczek chcą ubogacić naszą liturgię. Jeden z nich, chór GAUDETE z Wiednia, chce przygotować śpiewy “nieliturgiczne” na świętowanie po Mszy św. Będzie się to odbywało w klasztornych krużgankach, przy ciastku, w ramach “kawy parafialnej”. Będzie tam też czeska kapela.
Kapłaństwo jest darem dla wspólnoty, dlatego dziękczynienie za kapłaństwo ma sens tylko we wspólnocie.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania.

22 maja odbędą się “Karolki” -Program :
11.30 – “O Karolku, który zadziwił świat” (montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci z naszej parafii),
12.00 – Msza św. celebrowana przez o. kard. Dominika Dukę, abpa Pragi i prymasa Czech,
po Mszy św. – biesiada i spotkanie przyjaciół (z programem dla dzieci i loterią dla dzieci i dorosłych; prosimy o przynoszenie fantów!)
W czasie naszego spotkania będzie grał zespół Claribel z Lublina.

Zapraszamy do współtworzenia “Karolków”. Potrzebna jest pomoc:
– pieczenie ciast – prosimy zgłosić się do p. Adama Wielgosza [email protected],
– zrobienie sałatek – prosimy zgłosić się do p. Adama Wielgosza [email protected],
– pomoc w loterii (zebranie, pakowanie i wydawanie fantów).
Spotkanie organizacyjne będzie 16 maja o 19.30.