1) W dniu 3 maja (wtorek), w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, zapraszamy o godz. 17.00. na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.

2) W środę będziemy obchodzić Uroczystość Poświęcenia naszego kościoła, a w czwartek Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W obie uroczystości zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 (będą odprawione po czesku).

3) W maju zapraszamy na
15 maja – na jubileusz 25-lecia kapłaństwa o. Hieronima, tego dnia będzie “kawa parafialna” i (podobno) jakieś niespodzianki,
22 maja – “Karolki” – stale jest aktualna prośba o pomoc sprawach wymienionych tydzień temu; prosimy o przynoszenie fantów na Loterię Fantową (nie tylko dla dzieci!).
29 maja – Pierwsza Komunia.

4) W czerwcu…
19 czerwca – rocznica Pierwszej Komunii,
19 czerwca odbędzie się też “spacer parafialny”,
w czerwcu rozpoczną się zapisy na “Pielgrzymkę Jubileuszową”, która odbędzie się w dniach 6-9 października.

5) Przypominamy o konkursie dla dzieci. Również w tym tygodniu można składać prace plastyczne na temat “Wielkie rzeczy nam Pan uczynił”. Rozstrzygnięcie konkursu w czasie “Karolków”.

6) Przez cały maj zapraszamy do zapoznania się z wystawą BĄDŹMY RAZEM przybliżającą odbywające się od roku 1990 Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej. Wystawę można obejrzeć w kaplicy św. Zdzisławy po mszach niedzielnych.